8221 BLACK GRAFITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8221 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 178cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1795kg |
| Block | 8221 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 178cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2826kg |
| Block | 8221 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 178cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2830kg |
| Block | 8221 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 7 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 178cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2516kg |
| Block | 8221 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 8 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 178cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2830kg |
| Block | 8221 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 1 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 178cm / 70inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 467kg |
| Block | 8221 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 178cm / 70inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3360kg |
| Block | 8221 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 178cm / 70inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3360kg |